12 BIN KİŞİLİK DEV PARTI !

POP MUZİĞİN ASİ ROMANTİĞİ ENRIQUE IGLESIAS İSTANBULLU MUZİKSEVERLERLE BULUŞTU

Sahip olduğu onlarca Grammy ile milyonlarca müzikseverin kalbini fetheden Enrique Iglesias, geçtiğimiz akşam ‘Sex&Love’ turnesi kapsamında İstanbul Küçükçiftlik Park’ta sahne aldı. Iglesias muhteşem sahne şovları ve olağanüstü performansı ile alanı hınca hınç dolduran 12 bin kisinin kalbini bir kez daha fethetti. UNILIFE ve Volume Up Organizasyonuyla, gerçekleşen konserde sanatçı, samimi ve sempatik tavırları ile dikkat çekti.
ISTANBUL’A ÖVGÜ
Konserine “Hepiniz çok güzelsiniz, İstanbul da öyle. Gecesi ayrı, gündüzü ayrı güzel.” diyerek başlayan İglesias’ın, bir erkek hayranını sahneye davet ederek ‘Stand By Me’ şarkısını beraber söylemesi büyük alkış aldı.Eşsiz bir vokal olmasının yanı sıra, sahnede yarattığı atmosfer ile her performansında hayranlarını şaşırtan Iglesias, birara sahnede yok olup, alanın ortasında bulunan teknik ekip için kurulan konstruksiyonda şarkı söyledi.
Iglesias’ın ’Rhythm Divine’’, ‘’Bailamos’’, ‘’Hero, Tonight’’ (I’m Lovin’ You), ‘’I like It’’, ‘’I’m a Freak’’ gibi hitlerini seslendirdiği gece uzun süre hafızalardan silinmeyecek.